Nevzat Süer Anısına

Nevzat Süer min
gsb logo 2019
guris
miraj
banner_isbank
tsf logo_2015
Antalya'da Şampiyonluk Mücadelesi Başladı
IMG 3282Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Güriş Holding sponsorluğunda Mirage Park Resort Hotel’de düzenlenen 2019 Türkiye Satranç Şampiyonası 23 Kasım saat 14.30’da düzenlenen açılış töreninin ardından başladı. Törene, Mirage Park Resort Hotel Genel Müdürü İsmail Fikret Demirtürk, TSF Başkan Vekili Aşkın Keleş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Haznedaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İmamoğlu, Antalya İl Temsilcisi Osman Akdoğan, sporcular ve hakemler katıldı. Mirage Park Resort Hotel Genel Müdürü İsmail Fikret Demirtürk ve TSF Başkan Vekili Aşkın Keleş Şampiyona’nın açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Bu yıl 23 Mart 1987’de aramızdan ayrılan eski Türkiye Şampiyonu Nevzat Süer anısına düzenlenen turnuvada 11 ustamız şampiyonluk mücadelesi verecek.
 
Usta yorumcumuz IM Can Arduman canlı yayın ve analizleri ile büyük Şampiyona’nın heyecanını tüm Türkiye’de yaşatacak. Şampiyona’da Can Alp Cansun, IM Cem Kaan Gökerkan, IM Ege Köksal, FM Kayra Kamer, FM Volkan Sevgi, IM Mert Yılmazyerli, CM Atilla Köksal Yüksel, GM Vahap Şanal, GM Mustafa Yılmaz, GM Kıvanç Haznedaroğlu ve IM Deniz Özen mücadele eden isimler arasında.
Canlı yayın sırasında oyunlara ilişkin soru sormak ya da yorumlarını paylaşmak isteyen satrançseverler, #TR2019 etiketi ile Türkiye Satranç Federasyonu resmi Twitter hesabına (@TurkishChess) tweet atarak ya da resmi Facebook sayfasında ilgili gönderinin altına yorum yazarak bu heyecana ortak olabilirler.
Dün dedesi vefat eden 2018 Türkiye Şampiyonumuz IM Cemil Gülbaş vefat haberini aldıktan sonra Şampiyona'dan ayrılmak durumunda kaldı. Değerli sporcumuzun Dedesine Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
 
Turkish Chess Federation © 2016